Produkty27 Dystrybutor: Sangoma, Patton, 3CX, TelcoBridges,

O nas

Od 10 lat Halo Kwadrat przeciera szlaki telefonii open source i open standards.  Bazując na zdobytej wiedzy wybieramy produkty, które zmieniają oblicze telekomunikacji.  Nasi klienci to mali i wielcy integratorzy i operatorzy od Portugalii po Kazachstan - bo po prostu lepiej jest kupować od firmy, która przedkłada rzetelną wiedzę nad pusty marketing. 

Halo Kwadrat wyrosło z Asteriskowej rewolucji.  Biliśmy prawdopodobnie pierwszą firmą, która komercyjnie wdrożyła Asteriska w Polsce.  Bardzo szybko weszliśmy w dystrybucję sprzętu związanego z Asteriskiem zostając pierwszym Europejskim dystrybutorem firmy Digium. 

Jeden trzech wspólników Halo Kwadrat, Michał Bielicki jest osobą która namówiła Sangoma Technologies by wyprodukowała karty do Asteriska.  Ich jakość i niezawodność spodowała, iż Sangoma stała się naszym głównym produktem i jesteśmy do dzisiaj największym dystrybutorem Sangomy w Europie.  

Rynek się zmieniał a wraz z nim nasze portfolio.  Obecnie składają się na nie bramy PSTN/VoIP firmy Patton Electronics, softwarowy IP PBX - windows, wysokopojemnościowe bramy TelcoBridges a także telefony IP firmy Polycom, Yealink i Grandstream.  

Obecnie rozwijamy naszą ofertę szkoleń, prowadzimy portal wiedzy wookieboo oraz blogi dla naszych głównych produktów. 

Halo Kwadrat to przedewszystkim zespół świetnych inżynierów i product managerów, którzy też są inżynierami.  To dzięki temu zespołowi udało nam się zbudować firmę unikalną w swojej wiedzy i kompetencji nie tylko w Polsce ale i Europie.  Zapraszamy do współpracy.