Współpraca

Widzimy siebie jako punkt, w którym łączy się ekosystem producentów, integratorów, operatorów telekomunikacyjnych oraz projektów open source telephony.  Staramy się dbać o interesy wszystkich zainteresowanych stawiając na otwartość i wiedzę.

 

Wstęp

Od 2003 roku HaloKwadrat zmienia rynek telekomunikacyjny popychają go w stronę open source i open standards.  Dzięki doborze produtktów, wiedzy i podejściu do klienta zaufało nam ponad 200 firm integratorskich i operatorów telekomunikacyjnych od Lizbony po Kazachstan.  W Polsce mali i duży operatorzy współpracują z nami bo wiedzą, że bazujemy na wiedzy, a nie pustym marketingu.  

Kilka powodów by współpracować z Halo Kwadrat

Programy Partnerskie dla Integratorów

Najpierw wybierasz najbardziej interesujące cię porfolio produktów:  Sangoma, Patton, 3CX, TelcoBridges.  Wspólnie z Product Managerem wybranego porfolio ustalany jest odpowiedni poziom cenowy:  Reseller, Partner (target volumenowy), Preferred Partner (target volumenowy).  Niezależnie od wybranego produktu, twój poziom cenowy będzie też dotyczył pozostałych produktów. 

Dla produktów 3CX oraz Patton Electronics oferujemy darmowe szkolenia, które pozwalają ci na odpowiednie zapoznanie się z produktami.  W przypadku 3CX, NetBorder Express ss7 i Patton oferujemy dodatkowe płatne szkolenia certyfikujące.  

Z uwagi na to, że wszystkie początki są trudne, przy zakupie pierwszego produktu z danego portfolio oferujemy wsparcie w instalacji onsite przez jeden dzień w cenie 500zł + koszty transportu.  Niezależnie od tego przy każdym zakupionym produkcie (Sangoma, Patton, 3CX) możesz liczyć na nasze darmowe wsparcie przez 3 miesiące od daty zakupu.  

Najlepszym sprzedawcą jest nasz zadowolony klient, ale dlaczego on też nie ma na tym zarobić.  Dlatego zapytaj się twojego Product Managera o Lead Programme Credit.  Polecisz nas kientowi a % od jego zakupów będzie zasilał twoje konto w naszym portalu sprzedażowym.  

Współpraca z Operatorami Telekomunikacyjnymi

W naszym porfolio znajdują się produkty używane przez największych światowych operatorów.  Bramy VoIP Patton Electronics są wiodącym rozwiązaniem by podłączać usługi SIP Trunka do klientów biznesowych.  Na tym polu współpracujemy z takimi firmami jak Netia, UPC, GTS.  Od strony coru sieci oferujemy unikalne rozwiązania VoIP/ss7 w oparciu o wysokowydajne bramy TelcoBridges oraz rozwiązanie FreeSWITCH i Sangoma NetBorder Express.  

Wiemy, iż dla Operatora kluczowa jest:
Do Operatorów podchodzimy szczególnie wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom.  Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej.